KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14609527
nr 1460 9527
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Pastell, Figurer. Signerad, 35x46 cm, yttermått inklusive ram: 41x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:34:23
700 kr
900 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas